شصت و نهمین شماره از فصلنامه کتاب نقد در بررسی و نقد نظریه علم دینی آیت‌الله جوادی آملی

بخش خبری
۱۴ آذر ۱۳۹۳

ketab-nagd به گزارش بخش خبری پایگاه علم دینی به نقل از  شبستان، شصت‌ و نهمین شماره فصلنامه انتقادی-نظری «کتاب نقد» در بررسی و نقد “نظریه علم دینی آیت‌الله جوادی آملی” با آثاری از دکتر خسرو باقری، حجج‌ اسلام علیرضا پیروزمند و قاسم جعفرزاده، همراه با مقدمه آیت‌الله علی‌اکبر رشاد و مصاحبه با آیت‌الله ابوالقاسم علیدوست منتشر شد.

 

 بنابراین گزارش، دوره جدید فصلنامه کتاب نقد، با همکاری همه مراکز و شخصیت‌های علمی در فضای نقد مبانی و نظریه‌های علوم انسانی با رویکرد اسلامی منتشر می شود. پژوهشی بودن، انتقادی بودن، اسلامی بودن و در قلمرو علوم انسانی بودن، خصوصیات درهم‌تنیده و ممزوج هویت دوره جدید کتاب نقد است.

 

این گزارش می افزاید: شماره   ۷۰ و ۷۱ با نقد و بررسی “نظریه علم دینی علامه حضرت آیت‌الله جوادی آملی”؛ با آثاری از حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا مصطفی‌پور، عباس فتحیه، عبدالحسین خسروپناه، محمدرضا خاکی قراملکی، رمضان علی‌تبار و سیدمحمدتقی موحد ابطحی، همراه با مصاحبه دکتر مهدی گلشنی و استاد سیدمهدی میرباقری منتشر می شود.

 

شایان ذکر است، این فصلنامه با صاحب امتیازی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، مدیر مسئولی علی‌اکبر رشاد و سردبیری عطاالله رفیعی‌آتانی منتشر می شود و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی www.magazines.iict.ac.ir مراجعه کنند.


ارسال دیدگاه

در صورتی که تمایل دارید با شناسه خود پیام ارسال نمایید،‌
لطفا به حساب کاربری خود وارد شوید .