کاهش هزینه ثبت نام و تمدید مهلت پرداخت

روابط عمومی
۲۵ دی ۱۳۹۱

بدین وسیله به اطلاع می رساند با توجه به تأمین بخشی از هزینه های دوره تخصصی علم دینی توسط برخی نهادها، هزینه ثبت نام در دوره تخصصی علم دینی در شهر تهران به ۲۵هزار تومان کاهش می یابد. بدیهی است مابه التفاوت هزینه دریافتی از کسانی که پنجاه هزار تومان پرداخت نموده اند بازگردانده می شود.

لازم به ذکر است ۴۰درصد از هزینه دریافت شده، به افرادی که ضمن حضور در جلسات، امتیاز لازم در دوره را کسب نمایند، برگردانده می شود.

داوطلبان می بایست هزینه دوره را به حساب ۱-۱۰۹۰۸۷۹۴-۳۰-۷۵۱۲ بانک مهر اقتصاد به نام «مجمع عالی حکمت اسلامی – امورمعاونت ها» تا تاریخ یکشنبه ۱ بهمن ماه ۹۱ واریز نمایند. واریز وجه به صورت اینترنتی و از طریق همه کارت های شتاب امکان پذیر است. هم چنین پرداخت نقدی وجه در تاریخ های زیر امکان پذیر می باشد.

ثبت نام کنندگان تهران میتوانند جهت دریافت کارت شرکت در جلسات و بن ۷۵درصد تخفیف خرید کتاب و جزوات دوره (تا سقف ۲۰هزار تومان) و دریافت برخی منابع دوره، تاریخ های پنجشنبه ۲۸دی ماه، شنبه ۳۰ دی ماه و یکشنبه ۱بهمن ماه ۹۱، ساعت ۱۰صبح تا ۳ بعدازظهر به دبیرخانه دوره تخصصی علم دینی واقع در دانشگاه تربیت مدرس مراجعه فرمایند.

مدارک لازم جهت دریافت کارت و بن خرید کتاب: کپی کارت ملی و یک قطعه عکس

 

در صورت واریز اینترنتی وجه، فرم زیر را پر نمایید و در غیر این صورت، فیش واریزی خود را تا تاریخ مذکور همراه با سایر مدارک تحویل نمایید.

نام ثبت نام کننده*

ایمیل*

تلفن همراه*

نام واریزکننده*

عنوان دوره*

تاریخ واریز وجه*

کد رهگیری پرداخت*


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.